سایت چطوریه
دسته
خبرگزاری آنا | ana.press

خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی (آنا)

ana.press

تهران / تهران
  • چطوریه خبرگزاری آنا

درباره و مشخصات

ثبت نظر و تجربه استفاده از وبسایت خبرگزاری آنا به آدرس اینترنتی ana.press فعال در زمینه اخبار. ثبت شده در استان تهران شهر تهران. تا به الان برای خبرگزاری آنا در مجموع 0 نظر با میانگین رای 0 توسط کاربران وبسایت چطوریه ثبت شده است.

معرفی خبرگزاری آنا

خبرگزاری آنا در ابتدای تیرماه ۱۳۸۳ به عنوان سایت‌خبری دانشگاه آزاد اسلامی آغاز به کار کرد. با تغییرات مدیریتی دانشگاه و مدیریت خبرگزاری طی سال ۱۳۹۱ ، این خبرگزاری موفق به اخذ مجوز رسمی گردیده و در راستای بسط تعامل فضای دانشگاهی کشور و سایر عرصه‌های فرهنگی-سیاسی-اقتصادی و اجتماعی رویکرد جدیدی را درپیش گرفته و مطالبه خبری اقشار دانشگاهی کشور را در دستور کار خویش قرار داد. امید است با توکل به خداوند متعال و با تلاش روزافزون، این خبرگزاری سیر تعالی به خود گیرد. صاحب امتیاز: دانشگاه آزاد اسلامی اهداف، سیاستها و اولویتهای خبرگزاری آنا نگاه تحلیلی و آسیب‌شناسانه به مسائل ایران و جهان بازتاب واقعی اخبار سرعت و دقت در انتشار اخبار پرهیز از افراط و تفریط توجه به مخاطب و ایجاد اعتماد پایدار بین رسانه و مخاطب صداقت و امانت‌داری در انتشار اخبار کارشناسان روابط عمومی تمام واحدها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور، به عنوان رابط خبری خبرگزاری آنا مشغول به همکاری می‌باشند و دفتر آنان در واحد دانشگاهی مستقر است.

آدرس

آدرس: ایران، تهران، خیابان حافظ، رو به روی ساختمان قدیم بورس، دفتر مرکزی خبرگزاری آنا کدپستی: ۱۱۳۵۶۳۳۸۱۶

احراز مالکیت

درصورتی که شما مدیر خبرگزاری آنا می‌باشید برای دسترسی و ویرایش مشخصات صفحه از طریق قسمت پشتیبانی درخواستی با موضوع احراز مالکیت ثبت و ارسال کنید.

افزودن نظر

  1. نظرات توسط تیم «چطوریه» تایید می‌شوند
  2. مدیر صفحه امکان حذف یا ویرایش را ندارد
جدیدترین قدیمی‌ترین جنجالی‌ترین مفیدترین

دیدگاهی یافت نشد

اولین فردی باشید که نظر خود را ثبت می‌کند

صفحات مشابه