سایت چطوریه
دسته
بلو مارکتینگ | blumarketing

بلو مارکتینگ - ارائه دهنده خدمات طراحی, سئو, تولید محتوا

blumarketing.ir

فارس / کازرون
  • نماد اعتماد بلو مارکتینگ
  • نماد ساماندهی بلو مارکتینگ
  • چطوریه بلو مارکتینگ

درباره و مشخصات

ثبت نظر و تجربه استفاده از وبسایت بلو مارکتینگ به آدرس اینترنتی blumarketing.ir فعال در زمینه سئو. دارای نماد اعتماد الکترونیک، نماد ساماندهی، نماد اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی ثبت شده در استان فارس شهر کازرون. تا به الان برای بلو مارکتینگ در مجموع 0 نظر با میانگین رای 0 توسط کاربران وبسایت چطوریه ثبت شده است.

معرفی بلو مارکتینگ

بلو مارکتینگ با ارائه خدمات سئو ,تولید محتوا و طراحی (مخصوصاً سفارش طراحی لوگو) توانسته است برای برای کسب و کار ها با کمترین هزینه ممکن در کنار کیفیت و سرعتی بی نظیر بهترین خدمات را ارائه نماید. بلو مارکتینگ (انگلیسی: blumarketing ) در سال 1396 به صورت یک تیم چند نفره در حوزه طراحی شروع به فعالیت کردیم و با تیم های دیگر در حوزه های مختلف در شهر های مختلف همکاری داشتیم در این سال ها بیشترین تمرکز خود را در طراحی گذاشتیم و توانستیم تجربه و مهارت بسیار زیادی را در این زمینه کسب کنیم. در سال 1399 به هدف ارائه بیشتر خدمات مارکتینگ برای مشتریان که در زمینه کسب و کار اینترنتی فعالیت دارند خدمات سئو را راه اندازی کردیم. و در سال 1400 به هدف افرایش راحتی مشتریان خود که در زمینه کسب و کار اینترنتی فعالیت دارند یک تیم حرفه ای تولید محتوا در زمینه های محتلف راه اندازی کردیم تا از موارد پیچیده جلوگیری کند و مدیران کسب و کار بتوانند بر روی کار خود تمرکز کنند. و همچین ما در تاریخ 1400 سایت بلو مارکتینگ را راه اندازی کردیم تا از این پس مشتریان بلو مارکتینگ بتوانند سفارش خود را در سریع ترین زمان ممکن ثبت کنند و از خدمات حرفه ای ما استفاد کنند.

آدرس

خیابان ابواسحق کوچه مسجد امام سجاد اپارتمان قائم واحد دوم درب اول

روز و ساعت کاری

شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14 تا 21

مجوز و نمادها

  • نماد اعتماد بلو مارکتینگ
  • نماد ساماندهی بلو مارکتینگ
  • چطوریه بلو مارکتینگ

احراز مالکیت

درصورتی که شما مدیر بلو مارکتینگ می‌باشید برای دسترسی و ویرایش مشخصات صفحه از طریق قسمت پشتیبانی درخواستی با موضوع احراز مالکیت ثبت و ارسال کنید.

افزودن نظر

  1. نظرات توسط تیم «چطوریه» تایید می‌شوند
  2. مدیر صفحه امکان حذف یا ویرایش را ندارد
جدیدترین قدیمی‌ترین جنجالی‌ترین مفیدترین

دیدگاهی یافت نشد

اولین فردی باشید که نظر خود را ثبت می‌کند

صفحات مشابه