سایت چطوریه
دسته

درباره و مشخصات

ثبت نظر و تجربه استفاده از وبسایت سی جی نیشن به آدرس اینترنتی cgnation.ir فعال در زمینه تجهیزات صنعتی. دارای نماد اعتماد الکترونیک، نماد ساماندهی، نماد اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی ثبت شده در استان تهران شهر تهران. تا به الان برای سی جی نیشن در مجموع 1 نظر با میانگین رای 5.0 توسط کاربران وبسایت چطوریه ثبت شده است.

معرفی سی جی نیشن

مجموعه CGNation یا جامعه هنرهای دیجیتال از سال 1395 فعالیت خود را شروع کرد . این مجموعه تنها وبسایتی است که در ایران در این زمینه فعالیت میکند . CGNation یک گالری هنرهای دیجیتال مجازی است که این امکان را برای هنرمندان گرافیک کامپیوتری چه در بخش سه بعدی و چه در بخش دو بعدی فراهم میکند تا با ساختن یک پروفایل کاربری بتوانند نمونه کارهای خود را در معرض نمایش قرار داده و از نظرات همکاران خود مطلع شوند. قابلیت های زیادی در این وبسایت در حال اضافه شدن است که میتواند نقش مهمی در رشد و نمو این صنعت در کشور عزیزمان داشته باشد.

آدرس

سایر تهران بخش مرکزی ، شهر تهران، محله جنت آباد جنوبی ، خیابان 16 متری اول شمالی (شهید محمد رمضان دوست شمالی) ، خیابان ریاحی ، پلاک 55 ، مجتمع آریا ، طبقه دوم ، واحد 3

روش‌های ارسال کالا

ارسال فوری برای تهران و شهرستان+بسته بندی ایمن+پشتیبانی و خدمات پس از فروش تخصصی+هدیه پکیج آموزشی)

شرایط و روش‌های پرداخت

گارانتی تعویض 18 ماهه

احراز مالکیت

درصورتی که شما مدیر سی جی نیشن می‌باشید برای دسترسی و ویرایش مشخصات صفحه از طریق قسمت پشتیبانی درخواستی با موضوع احراز مالکیت ثبت و ارسال کنید.

افزودن نظر

  1. نظرات توسط تیم «چطوریه» تایید می‌شوند
  2. مدیر صفحه امکان حذف یا ویرایش را ندارد
جدیدترین قدیمی‌ترین جنجالی‌ترین مفیدترین

کاربری به نام شما در سامانه cgnation ثبت نشده دوست عزیز :)

ربات هوشمند ربات هوشمند | 1 سال پیش

آیا مفید بود؟

0
0

صفحات مشابه