سایت چطوریه
دسته

درباره و مشخصات

ثبت نظر و تجربه استفاده از وبسایت چنگالک به آدرس اینترنتی changalak.com فعال در زمینه لوازم خانگی، مواد غذایی، میوه و سبزیجات. دارای نماد اعتماد الکترونیک، نماد ساماندهی، نماد اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی ثبت شده در استان تهران شهر تهران. تا به الان برای چنگالک در مجموع 0 نظر با میانگین رای 0 توسط کاربران وبسایت چطوریه ثبت شده است.

معرفی چنگالک

فروشگاه اینترنتی چنگالک با هدف ارائه برترین محموعه برندهای سرویس قاشق چنگال از سال ۱۳۹۴ شروع به کار کرد. هم اکنون با بیش از ۱۰ برند معتبر که به صورت تخصصی واردات و تولید سرویس قاشق چنگال بازار کشور را در دست دارند با فروشگاه چنگالک به صورت مستقیم همکاری و خرید و فروش مستمر دارند. تمام محصولات این فروشگاه شامل ضمانت کتبی شرکت وارد کننده می باشد. البته مجموعه ی چنگالک با تجربه ی چندین و چند سال فروش لوازم فلزی آشپزخانه، لوازم پذیرایی و پخت و پز و به صورت تخصصی سرویس قاشق چنگال، تمام محصولات این فروشگاه را مورد نقد و بررسی قرار داده است. ما در مجموعه ی چنگالک با عرضه ی بهترین ها با کمترین قیمت ممکن و ارسال رایگان به فکر شما مصرف کننده ی گرامی بوده و هستیم. بسیاری از موضوعات مهم در زمینه ی جهیزیه، خرید اقلام جهیزیه، برندها، کیفیت ها، قیمت و…در مجموعه چنگالک مورد بررسی تخصصی قرار گرفته است و به صورت مستمر در مقالات چنگالک جهت مطالعه ی شما عزیزان قرار خواهد گرفت. در ضمن شما سروران گرامی میتوانید با ثبت پیشنهاد و یا نظر خود و حتی شکایات خود مارا در ارائه ی بهترین ها، یاری نمایید.

مجوز و نمادها

  • نماد اعتماد چنگالک
  • نماد ساماندهی چنگالک
  • چطوریه چنگالک

احراز مالکیت

درصورتی که شما مدیر چنگالک می‌باشید برای دسترسی و ویرایش مشخصات صفحه از طریق قسمت پشتیبانی درخواستی با موضوع احراز مالکیت ثبت و ارسال کنید.

افزودن نظر

  1. نظرات توسط تیم «چطوریه» تایید می‌شوند
  2. مدیر صفحه امکان حذف یا ویرایش را ندارد
جدیدترین قدیمی‌ترین جنجالی‌ترین مفیدترین

دیدگاهی یافت نشد

اولین فردی باشید که نظر خود را ثبت می‌کند

صفحات مشابه