سایت چطوریه
دسته

درباره و مشخصات

ثبت نظر و تجربه استفاده از وبسایت چاپ آموز به آدرس اینترنتی chapamoz.ir فعال در زمینه تبلیغات. دارای نماد اعتماد الکترونیک، نماد ساماندهی، نماد اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی ثبت شده در استان تهران شهر تهران. تا به الان برای چاپ آموز در مجموع 0 نظر با میانگین رای 0 توسط کاربران وبسایت چطوریه ثبت شده است.

معرفی چاپ آموز

گروه آموزشی چاپ آموز یکی از بهترین گروه های آموزشی در حوزه طراحی و تولید سلفون BOPP–CPP–BOPET، کارتن سازی، لمینت، چاپ و بسته بندی موارد غذایی و صنعتی و… می باشد. تیم ما که متشکل از مهندسان این حوزه می باشد با ارائه بهترین فیلم ها و مقالات آموزشی این حوزه می تواند به شما صاحبین مشاغل بزرگ و کوچک کمک کند، تا بتوانید بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهید. همچنین یک کمک بزرگ برای علاقمندان و دانش آموختگان این صنعت می باشد. شما میتوانید بهترین فیلم های آموزشی بسته بندی دارویی و مواد، فیلم های آموزشی طراحی و تولید سلفون، لمینت، طراحی و تولید سفره یکبار مصرف را در سایت آموزشی چاپ آموز مشاهده نمایید.

احراز مالکیت

درصورتی که شما مدیر چاپ آموز می‌باشید برای دسترسی و ویرایش مشخصات صفحه از طریق قسمت پشتیبانی درخواستی با موضوع احراز مالکیت ثبت و ارسال کنید.

افزودن نظر

  1. نظرات توسط تیم «چطوریه» تایید می‌شوند
  2. مدیر صفحه امکان حذف یا ویرایش را ندارد
جدیدترین قدیمی‌ترین جنجالی‌ترین مفیدترین

دیدگاهی یافت نشد

اولین فردی باشید که نظر خود را ثبت می‌کند

صفحات مشابه