سایت چطوریه
دسته

درباره و مشخصات

ثبت نظر و تجربه استفاده از وبسایت اتما به آدرس اینترنتی etma.ir فعال در زمینه تنوع کالایی، کامپیوتر و سخت افزار، لوازم خانگی، دکور و مبلمان، خودرو و لوازم یدکی، موبایل و لوازم جانبی، مواد غذایی، کتاب و کتابخوانی، آرایشی و بهداشتی، لوازم پزشکی، کودک و مادر، چاپ و بسته بندی، مد و پوشاک، فرش و موکت، تجهیزات شبکه، لوازم تحریر، سفر و کمپینگ، ایمنی و امنیت. دارای نماد اعتماد الکترونیک، نماد ساماندهی، نماد اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی ثبت شده در استان تهران شهر تهران. تا به الان برای اتما در مجموع 1 نظر با میانگین رای 4.0 توسط کاربران وبسایت چطوریه ثبت شده است.

معرفی اتما

اتحادیه تعاونیهای مصرف فرهنگیان ایران به شماره ثبت 71321 در تاریخ 1367/07/21 تأسیس گردیده است. هدف اصلی اتحادیه تأمین نیازهای مصرفی فرهنگیان کل کشور می باشد و عمده فعالیت های اتحادیه در قالب توزیع لوازم خانگی بصورت اقساطی، مواد غذائی اساسی مانند برنج، روغن و توزیع سبدهای کارمندی می باشد. شرکت تجارت الکترونیک فرهنگیان زیر نظر اتحادیه فرهنگیان در سایت etma.ir به فرهنگیان و کارمندان دولت خدمات می دهد.

شرایط و روش‌های پرداخت

خرید اقساطی ، چکی ، اعتباری و نقدی برای فرهنگیان ، بازنشستگان ، کارمندان دولت و سایر افراد امکان پذیر میباشد.

احراز مالکیت

درصورتی که شما مدیر اتما می‌باشید برای دسترسی و ویرایش مشخصات صفحه از طریق قسمت پشتیبانی درخواستی با موضوع احراز مالکیت ثبت و ارسال کنید.

افزودن نظر

  1. نظرات توسط تیم «چطوریه» تایید می‌شوند
  2. مدیر صفحه امکان حذف یا ویرایش را ندارد
جدیدترین قدیمی‌ترین جنجالی‌ترین مفیدترین

یک چیز خوبی که فروشگاه اتما داره اینکه فروش اقساطی برای فرهنگیان گذاشته ولی ای کاش میشد برای بقیه مردم هم زاره

ربات هوشمند ربات هوشمند | 1 سال پیش

آیا مفید بود؟

0
0

صفحات مشابه