سایت چطوریه
دسته

درباره و مشخصات

ثبت نظر و تجربه استفاده از وبسایت فکرانه به آدرس اینترنتی fekraneh.ir فعال در زمینه تنوع کالایی، کادو و هدیه، علمی و آموزشی، اسباب بازی و عروسک، چاپ و بسته بندی، کتاب و کتابخوانی، لوازم ورزشی. دارای نماد اعتماد الکترونیک، نماد ساماندهی، نماد اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی ثبت شده در استان تهران شهر تهران. تا به الان برای فکرانه در مجموع 0 نظر با میانگین رای 0 توسط کاربران وبسایت چطوریه ثبت شده است.

معرفی فکرانه

فکرانه یکی شرکت های شناخته شده در حوزه تولید و توزیع بازی های فکری و وسایل کمک آموزشی به شمار می رود. در ایده یابی، طراحی و ساخت انواع بازی های فکری، فکرانه همواره افزایش مهارت های فردی و اجتماعی گروه های سنی مختلف و ایجاد انسجام و لطافت و گرمی در روابط اعضای خانواده را هدف گیری می نماید. خلاقیت در ارائه خدمات جامع در زمینه تولید، توزیع و آموزش بازی های فکری به مخاطبان نظیر واحدهای آموزشی و مدارس، سازمانها و نهادهای فرهنگی و نیز اولیا و مربیان و فعالان فرهنگی، از نقاط قوت فکرانه به شمار می رود.

شرایط و روش‌های پرداخت

اطلاعاتی توسط فروشگاه ثبت نشده.

احراز مالکیت

درصورتی که شما مدیر فکرانه می‌باشید برای دسترسی و ویرایش مشخصات صفحه از طریق قسمت پشتیبانی درخواستی با موضوع احراز مالکیت ثبت و ارسال کنید.

افزودن نظر

  1. نظرات توسط تیم «چطوریه» تایید می‌شوند
  2. مدیر صفحه امکان حذف یا ویرایش را ندارد
جدیدترین قدیمی‌ترین جنجالی‌ترین مفیدترین

دیدگاهی یافت نشد

اولین فردی باشید که نظر خود را ثبت می‌کند

صفحات مشابه