سایت چطوریه
دسته

درباره و مشخصات

ثبت نظر و تجربه استفاده از وبسایت فولدکس به آدرس اینترنتی foldex.net فعال در زمینه دکور و مبلمان، تجهیزات صنعتی. دارای نماد اعتماد الکترونیک، نماد ساماندهی، نماد اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی ثبت شده در استان تهران شهر تهران. تا به الان برای فولدکس در مجموع 0 نظر با میانگین رای 0 توسط کاربران وبسایت چطوریه ثبت شده است.

معرفی فولدکس

شرکت گروه طراحان فرم و عملکرد در پی ارتقا و گسترش فعالیت حرفه ای خود در زمینه طراحی صنعتی و دکوراسیون داخلی، اقدام به تأسیس برندی به نام "فولدکس" نمود. هدف تیم فولدکس ارائه راهكارهای مدرن و نوآورانه برای بهبود سبک زندگی است. توجه به سادگی فرم های سبک مدرن و نیز شناخت نیازهای پیچیده جامعه و تنوع سلیقه خانواده های ایرانی، سبب شده است که تیم فولدکس با الهام از سبک اوریگامی، ایده هایی نوآورانه در زمینه طراحی صنعتی و دکوراسیون داخلی جمع آوری و اجرا نماید. اوریگامی، نامی آشنا در شاخه هنر است. این هنر، یک هنر قدیمی و سنتی متعلق به کشور ژاپن و به معنی "تا کردن کاغذ" است. (اوری= تا کردن و گامی=کاغذ). به طور خلاصه، هنر اوریگامی با بهره گیری از کریس پترن ها (crease pattern) یا همان الگوهای تاکردن و قرارگیری و ترکیب اشکال هندسی به صورت نوآورنه و هوشمندانه ایجاد می گردد. چیزی که در وهله اول جذابیت هنر اوریگامی و استفاده آن در تولید محصولات را دو چندان می کند این است که از یک تکه سطح دوبعدی با قابلیت تا شدن، میتوان به خلق آثار سه بعدی متنوع و جذابی رسید، آن را به حالت اولیه برگرداند، سپس دوباره یا چندباره اشکال گوناگون دیگری از همان سطح ساخت. تیم فولدکس با الهام و بهره گیری از این سبک، محصولات خود را در زمینه طراحی صنعتی و دکوراسیون داخلی، تولید و عرضه می کند. به این ترتیب که از اوریگامی و کریس پترن در خلق طرح های هوشمندانه و خاص محصولاتی که در زندگی روزمره مورد استفاده است، بهره می گیرد.

شرایط و روش‌های پرداخت

اطلاعاتی توسط فروشگاه ثبت نشده.

احراز مالکیت

درصورتی که شما مدیر فولدکس می‌باشید برای دسترسی و ویرایش مشخصات صفحه از طریق قسمت پشتیبانی درخواستی با موضوع احراز مالکیت ثبت و ارسال کنید.

افزودن نظر

  1. نظرات توسط تیم «چطوریه» تایید می‌شوند
  2. مدیر صفحه امکان حذف یا ویرایش را ندارد
جدیدترین قدیمی‌ترین جنجالی‌ترین مفیدترین

دیدگاهی یافت نشد

اولین فردی باشید که نظر خود را ثبت می‌کند

صفحات مشابه