سایت چطوریه
دسته

درباره و مشخصات

ثبت نظر و تجربه استفاده از وبسایت هیماشاپ به آدرس اینترنتی hima.shop دارای نماد اعتماد الکترونیک، نماد ساماندهی، نماد اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی ثبت شده در استان تهران شهر تهران. تا به الان برای هیماشاپ در مجموع 1 نظر با میانگین رای 5.0 توسط کاربران وبسایت چطوریه ثبت شده است.

آدرس

سایر تهران بخش مرکزی ، شهر تهران، محله چهارراه حافظ ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان حافظ ، پلاک 200 ، مجتمع تجاری اداری علاالدین 3 ، طبقه سوم ، واحد 17

روش‌های ارسال کالا

پست پیشتاز (انبار شهرستان) تحویل با پیک (انبار تهران) تیپاکس و باربری (شرایط ویژه)

شرایط و روش‌های پرداخت

پرداخت در محل می توانم سفارش خود را در محل پرداخت کنم؟ خیر، در حال حاضر این امکان فراهم نیست. پرداخت اینترنتی کاربران هیما می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود. لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود. هنگام ثبت سفارش میتوانید پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید و بعد از وارد شدن به درگاه ،اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید.

احراز مالکیت

درصورتی که شما مدیر هیماشاپ می‌باشید برای دسترسی و ویرایش مشخصات صفحه از طریق قسمت پشتیبانی درخواستی با موضوع احراز مالکیت ثبت و ارسال کنید.

افزودن نظر

  1. نظرات توسط تیم «چطوریه» تایید می‌شوند
  2. مدیر صفحه امکان حذف یا ویرایش را ندارد
جدیدترین قدیمی‌ترین جنجالی‌ترین مفیدترین

۵ فاطمه ارجمندی

با تشکر از ایمالز برای معرفی سایت های خوب و با کیفیت ما برای تعدادی از دانش آموزان بی بضاعت تبلت تهیه کردیم که تیم هیماشاپ زحمت کشیدن و‌ برایمان ارسال کردن با تشکر

ربات هوشمند ربات هوشمند | 1 سال پیش

آیا مفید بود؟

0
0

صفحات مشابه