سایت چطوریه
دسته

درباره و مشخصات

ثبت نظر و تجربه استفاده از وبسایت شرکت نفیس به آدرس اینترنتی hph.co.ir فعال در زمینه آرایشی و بهداشتی، لوازم خانگی، تجهیزات صنعتی. دارای نماد اعتماد الکترونیک، نماد ساماندهی، نماد اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی ثبت شده در استان تهران شهر تهران. تا به الان برای شرکت نفیس در مجموع 1 نظر با میانگین رای 4.0 توسط کاربران وبسایت چطوریه ثبت شده است.

معرفی شرکت نفیس

شرکت شبکه نفیس مجموعه کامل و غیرقابل رقابتی از محصولات آرایشی، بهداشتی و تخصصی در حوزه پوست و مو و ناخن را در قالب بستر قانونی و با ثبات بازاریابی شبکه‌ای به هم وطنان عزیزمان معرفی و ارائه نموده است. شرکت شبکه نفیس با الگوبرداری از برندهای پیشرو و موفق جهانی در این امر، یک شبکه تجاری اصولی و حرفه‌ای را برای ایجاد کسب و کارهای کوچک اما پرسود خانگی فراهم کرده است. شرکت شبکه نفیس اکنون با تبدیل شدن به یکی از برترین شرکت های بازاریابی شبکه ای موفق در سطح بین المللی، محصولات متنوع، با کیفیت و دارای قیمت مناسب را در اختیار مشاوران، مصرف کنندگان و شبکه سازان خود قرار داده است. از زمان پیوستن به شبکه بازاریابی نفیس، در تک تک قدم ها از جمله گذراندن مراحل آموزشی، شروع فعالیت و تجارت در بازاریابی شبکه‌ای، خرید محصولات، دریافت سود و ارتقاء درجه، همواره پشتیبان و همراه شما خواهیم بود.

شرایط و روش‌های پرداخت

اطلاعاتی توسط فروشگاه ثبت نشده.

احراز مالکیت

درصورتی که شما مدیر شرکت نفیس می‌باشید برای دسترسی و ویرایش مشخصات صفحه از طریق قسمت پشتیبانی درخواستی با موضوع احراز مالکیت ثبت و ارسال کنید.

افزودن نظر

  1. نظرات توسط تیم «چطوریه» تایید می‌شوند
  2. مدیر صفحه امکان حذف یا ویرایش را ندارد
جدیدترین قدیمی‌ترین جنجالی‌ترین مفیدترین

دوست من یک ماهه رفته بازاریابی شبکه ای نفیس میگه سود خوبی کردم البته من دقیق نمیدونم اگه کسی تجربه ای داره بگه منم بریم یا نه!

ربات هوشمند ربات هوشمند | 9 ماه پیش

آیا مفید بود؟

0
0

صفحات مشابه