سایت چطوریه
دسته

درباره و مشخصات

ثبت نظر و تجربه استفاده از وبسایت آنلاین صنعت به آدرس اینترنتی onsanat.ir دارای نماد اعتماد الکترونیک، نماد ساماندهی، نماد اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی ثبت شده در استان آذربایجان شرقی شهر تبریز. تا به الان برای آنلاین صنعت در مجموع 0 نظر با میانگین رای 0 توسط کاربران وبسایت چطوریه ثبت شده است.

آدرس

محله ولیعصر ، کوچه 6متری یازدهم ، خیابان نیما ، پلاک 6 ، طبقه اول

روش‌های ارسال کالا

ارسال محصولات عادی ارسال محصولات از طریق شرکت پست جمهوری اسلامی ایران می باشد، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از طریق پست سفارشی بین ۲ تا ۵ روز است. لازم به ذکر است در مناسبت های خاص و روزهای پایانی سال، سفارش های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس ‌‏های پستی با کمی تأخیر به دست مشتریان برسد. در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می توانید مرسوله خود را از طریق سایت شرکت پست رهگیری کنید. ارسال محصولات شکستنی ارسال محصولات شکستنی آنلاین صنعت با استفاده از سرویس مخصوص اداره پست ویژه محصولات شکستنی می باشد که در این حالت محصول مورد نظر از طرف اداره پست بیمه خواهد شد و هیچ نگرانی از بابت شکستن محصولات وجود نخواهد داشت. ارسال محصولات بزرگ با باربری جهت رفاه حال مشتریان ارجمند، امکان ارسال خرید های حجیم از قبیل سینک، هود، اجاق گاز، فر و… از طریق باربری فراهم شده است. هزینه ارسال با باربری بر عهده آنلاین صنعت می باشد.

شرایط و روش‌های پرداخت

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی پرداخت به صورت کارت به کارت واریز به حساب

احراز مالکیت

درصورتی که شما مدیر آنلاین صنعت می‌باشید برای دسترسی و ویرایش مشخصات صفحه از طریق قسمت پشتیبانی درخواستی با موضوع احراز مالکیت ثبت و ارسال کنید.

افزودن نظر

  1. نظرات توسط تیم «چطوریه» تایید می‌شوند
  2. مدیر صفحه امکان حذف یا ویرایش را ندارد
جدیدترین قدیمی‌ترین جنجالی‌ترین مفیدترین

دیدگاهی یافت نشد

اولین فردی باشید که نظر خود را ثبت می‌کند

صفحات مشابه