سایت چطوریه
دسته

درباره و مشخصات

ثبت نظر و تجربه استفاده از وبسایت بازار خدمات سنجاق به آدرس اینترنتی sanjagh.pro فعال در زمینه تبلیغات. دارای نماد اعتماد الکترونیک، نماد ساماندهی، نماد اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی ثبت شده در استان تهران شهر تهران. تا به الان برای بازار خدمات سنجاق در مجموع 2 نظر با میانگین رای 3.5 توسط کاربران وبسایت چطوریه ثبت شده است.

معرفی بازار خدمات سنجاق

در فضایی که بیشتر فعالیت ها در عرصه تکنولوژی، شغل های زیادی را از بین میبرد، سنجاق برای توانمند سازی کسب و کارهای کوچک تلاش میکند.کار ما قوی کردن یکی از ارزشمندترین قسمت های جامعه و اقتصاد ماست. ما اینجا - در سنجاق - آینده این متخصصین را میسازیم. جایی که هر کس کاری را که در آن مهارت دارد انجام میدهد. در سنجاق رشد افراد مهم است. ما انتظار زیادی از افراد برای رشد داریم. حتی اگر خودشان ندانند که چه توانایی هایی دارند.

شرایط و روش‌های پرداخت

اطلاعاتی توسط فروشگاه ثبت نشده.

احراز مالکیت

درصورتی که شما مدیر بازار خدمات سنجاق می‌باشید برای دسترسی و ویرایش مشخصات صفحه از طریق قسمت پشتیبانی درخواستی با موضوع احراز مالکیت ثبت و ارسال کنید.

افزودن نظر

  1. نظرات توسط تیم «چطوریه» تایید می‌شوند
  2. مدیر صفحه امکان حذف یا ویرایش را ندارد
جدیدترین قدیمی‌ترین جنجالی‌ترین مفیدترین

۳ سایت های تخصصی

راستش من برای اسباب کشی از سایت سنجاق کسی رو پیدا کردم ولی اصلا راضی نبودم نه قیمت نه کیفیت کار. این جور سایتها خیلی خوب هستن و پیدا کردن خدمات رو خیلی راحت کردن ولی مشکل شون اینه که همه خدماتی ارائه میدن و نظرت بر همشون سخت میشه. به نظرم سایت های تخصصی میتونن خیلی بهتر باشن مثلا برای مبل شویی در سایت ایران تی اس ام کسی رو پیدا کردم که کارش خیلی خوب بود. ایران تی اس ام به سایت تخصصی در باره خدمات مبل هست مثل مبل شویی، تعمیر مبل و ... . به نظرم نظارت بهتری میتونه داشته باشه.

محمد محمد | 1 سال پیش

آیا مفید بود؟

0
0

از برنامه سنجاق برای پیدا کرددن تعمیرکار پکیج استفاده کردم و به موقع اومدن راضی بودم

ربات هوشمند ربات هوشمند | 1 سال پیش

آیا مفید بود؟

0
0

صفحات مشابه