سایت چطوریه
دسته

درباره و مشخصات

ثبت نظر و تجربه استفاده از وبسایت زاتوپا به آدرس اینترنتی za2pa.ir فعال در زمینه لوازم خانگی. دارای نماد اعتماد الکترونیک، نماد ساماندهی، نماد اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی ثبت شده در استان تهران شهر تهران. تا به الان برای زاتوپا در مجموع 1 نظر با میانگین رای 5.0 توسط کاربران وبسایت چطوریه ثبت شده است.

آدرس

تهران تهران منطقه شهرداری 12، خیابان فردوسی، خیابان نوفل لوشاتو، کوچه مسعود سعد، ساختمان طهران، پلاک ۷، طبقه ششم، واحد ۲۹

روش‌های ارسال کالا

ارسال در تهران با پیک بوده که برای مبالغ بالای 500،000 تومان رایگان است. ارسال برای سایر شهرها با پست بوده که برای مبالغ بالای 500،000 تومان رایگان است.

شرایط و روش‌های پرداخت

برای تمامی کالاها فقط به درخواست مشتری امکان تست وجود دارد ولی مشتری باید دقت داشته باشد که این امر کالا را از پلمپ و بسته بندی کارخانه خارج می‌کند. اما تیم فروشگاه اینترنتی زاتوپا کالا را دوباره در جعبه خود به صورت کاملاً حرفه ای و بدون کوچکترین تغییری در ظاهر کالا، بسته بندی می نماید.

احراز مالکیت

درصورتی که شما مدیر زاتوپا می‌باشید برای دسترسی و ویرایش مشخصات صفحه از طریق قسمت پشتیبانی درخواستی با موضوع احراز مالکیت ثبت و ارسال کنید.

افزودن نظر

  1. نظرات توسط تیم «چطوریه» تایید می‌شوند
  2. مدیر صفحه امکان حذف یا ویرایش را ندارد
جدیدترین قدیمی‌ترین جنجالی‌ترین مفیدترین

چون کمترین قیمت رو نسبت به بقیه داره

ربات هوشمند ربات هوشمند | 1 سال پیش

آیا مفید بود؟

0
0

صفحات مشابه