سایت چطوریه
دسته

درباره و مشخصات

ثبت نظر و تجربه استفاده از وبسایت زمزیران به آدرس اینترنتی zamziran.com فعال در زمینه تنوع کالایی، لوازم خانگی، تجهیزات صنعتی، سفر و کمپینگ، فرش و موکت، مواد غذایی، میوه و سبزیجات. دارای نماد اعتماد الکترونیک، نماد ساماندهی، نماد اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی ثبت شده در استان آذربایجان غربی شهر بوکان. تا به الان برای زمزیران در مجموع 0 نظر با میانگین رای 0 توسط کاربران وبسایت چطوریه ثبت شده است.

معرفی زمزیران

در سالیان اخیر همزمان با پیشرفت های فزاینده تکنولوژی های اطلاعاتی و ارتباطاتی، بسیاری از تعاملات در دنیای واقعی به جهانی مجازی انتقال یافته است، که بسیاری از محدویت های جغرافیایی و زمانی در دنیای فیزیکی را از میان برداشته است. یکی از دغدغه‌های همیشگی بشر تهیه مایحتاج زندگی است. جدا از بحث پول، مساله «کجا؟ و چگونه؟» مطرح است که برادران محمدی برای این دغدغه شما، و تامین نیاز مهم زندگی، راهکاری مناسب را ارائه داده اند. در این راستا برادران محمدی با ابتکار عمل در عرضه لوازم خانگی، فروشگاه آنلاین زمزیران را تاسیس کردند و در مدت زمان کمی با بهره گیری از کارمندان توانمند و با تلفیقی زیبا و کم نظیر از علم و تجربه فراتر از حد انتظار ظاهر شده و با ارتقاء خدمات خود همواره سعی برآن داشته اند تا علاوه بر جلب رضایت مشتریان، برای افراد بیشتری اشتغال زایی کنند و در این راستا بیش از 25 نفر پرسنل بر روی سایت زمزیران آماده ارائه خدمات به شما بزرگواران هستند.

آدرس

آذربایجان غربی بوکان بخش مرکزی، بلوار امام خمینی، کوچه چاوان۱۰، طبقه همکف

مجوز و نمادها

  • نماد اعتماد زمزیران
  • نماد ساماندهی زمزیران
  • اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی زمزیران
  • چطوریه زمزیران

روش‌های ارسال کالا

امکان تحویل در همان روز برای سردشت، بناب، مهاباد، ملکان، ارومیه، بانه، شاهین دژ، تبریز، بوکان، آذرشهر، سقز با هماهنگی روش‌های ارسال: پست پیشتاز، پیک، باربری های درون شهری یا برون شهری، شرکتهای پست خصوصی نظیر تیپاکس

شرایط و روش‌های پرداخت

ارسال تمام کالاهای زمزیران برای سه استان آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و کردستان رایگان می باشد

روش‌های تست و مرجوعی

معتقدیم که آسودگی خاطر مشتریان و همچنین رضایتمندی آنان در خرید ، بزرگترین پشتوانه رشد ما می باشد. در همین راستا فروشگاه آنلاین زمزیران تمام تلاش خود را می کند تا سفارش مشتری در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دستش برسد. جهت اطمینان مشتریان از خریدی آسوده و بدون دغدغه زمزیران سرویس مرجوعی کالا را فراهم کرده است تا مشتریان پس از خرید اگر با مسائلی روبرو شدند از خدمات این سرویس استفاده کنند.

آدرس خرید حضوری

آذربایجان غربی بوکان بخش مرکزی، بلوار امام خمینی، کوچه چاوان۱۰، طبقه همکف

احراز مالکیت

درصورتی که شما مدیر زمزیران می‌باشید برای دسترسی و ویرایش مشخصات صفحه از طریق قسمت پشتیبانی درخواستی با موضوع احراز مالکیت ثبت و ارسال کنید.

افزودن نظر

  1. نظرات توسط تیم «چطوریه» تایید می‌شوند
  2. مدیر صفحه امکان حذف یا ویرایش را ندارد
جدیدترین قدیمی‌ترین جنجالی‌ترین مفیدترین

دیدگاهی یافت نشد

اولین فردی باشید که نظر خود را ثبت می‌کند

صفحات مشابه